Artem Kryvda

Artem Kryvda

AKRO MINI | GROW AKRO

Artem Kryvda

Trener ze świetnym podejściem do dzieci w każdym wieku

Student Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku Fizjoterapia.
Trener breakdance oraz akrobatyki w Grow Academy.

Prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych, ulubieniec najmłodszych kursantów. Na swoich treningach łączy naukę elementów akrobatycznych z zabawą i grami sportowymi. Zwraca szczególną uwagę na wszechstronne przygotowanie dzieci. W swoim planie treningowych wplata wiele ćwiczeń wzmacniających, rozciągających oraz koordynacyjnych.

Zajmuje się tańcem breakdance od najmłodszych lat, wybierając ten styl tańca urzekła go możliwość wykazania się pod względem oryginalności i trudności wykonywanych kroków. Wykonując pokazy w szkołach zarażał swoją pasją wszystkich rówieśników, tak samo został zarażony pasją do akrobacji.

Wszystko zaczęło się od nauki stania na rękach, po latach akrobatyka została nierozłączną częścią jego życia. Jego misją jest zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu. Artem spełnia się ucząc dzieci akrobacji, tańca breakdance jak i skakania na trampolinach w warszawskim parku, w którym pracuje na co dzień. Każde wakacje spędza jeżdżąc na obozy akrobatyczne jako trener i wychowawca kolonijny.

SPRAWDŹ GRAFIK